Nová řada Cig-Arrete SD Evolution

Nová řada Cig-Arrete SD Evolution patří mezi první produkty s multi-senzory a technologií detekce tabákového kouře. Naši zákazníci si mohou vybrat z produktů od jednoduchého detektoru tabákového kouře či plamene až po multi-funkční detektory kombinující funkce PIR detekce pohybu, detekci plamene nebo detekci tabákového kouře.

Všechny produkty řady SD Evolution mají integrovaný slot pro umístění standardní SD paměťové karty do kapacity 2 GB, na kterou mohou být zaznamenány a uloženy stovky hlasových zpráv v jednotlivých jazycích nebo více jazyčných kombinacích. U každého z detekčních prvků pak může být slet přehrání hlasových zpráv volně naprogramován dle přání zákazníka.

Radal SD Evolution zvýšit bezpečnost oso

Prostudujte si prosím naše internetové stránky a seznamte se s našimi produkty prostřednictvím krátkých videí.
Přesvědčte se o tom, jak Vám mohou produkty Radal SD Evolution zvýšit bezpečnost osob, minimalizovat škody ve vašem zařízení nebo zabránit nedovolenému kouření tabákových výrobků.

VÝSTUPNÍ SIGNÁL

Současně disponují všechny produkty SD DEvolution výstupním signál, buď pro kabelové nebo bezdrátové napojení k jinému detektoru umístěnému v jeho blízkosti nebo venku na jiných místech, pro upozornění učitelů nebo bezpečnostního personálu.